Hurtownia odzieży – Koszulki reklamowe, odzież dziecięca i niemowlęca, tshirty męskie i damskie, duże rozmiary

Branża odzieżowa jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na rynku. Producenci prześcigają się w różnych rozwiązaniach by przyciągnąć do siebie Klientów. Jedne rozwiązania pociągają za sobą wzrost ceny a inne jej spadek. Polityka JHK ma na celu przede wszystkim zadowolenie Klienta dlatego ulepszanie produkcji nigdy nie pociąga za sobą zwiększenia cen.

Nasz sklep internetowy z koszulkami i inną odzieżą powstał na bazie doświadczenia i przeprowadzonych analiz rynku. Mając świadomość, że giganci rynku korzystają ze swojej popularności i znacznie podnoszą ceny, zdecydowaliśmy się na promocje marki JHK. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują tanie koszulki przy zachowaniu doskonałej jakości odzieży. Tshirty nie są jedynymi artykułami dostępnymi w naszym sklepie. Oferujemy również bluzy młodzieżowe, bluzy dla dorosłych, polary czy kurtki i kamizelki softshell.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji reklamowych, które mogą liczyć na duże rabaty na koszulki, ale również do przedszkoli, szkół, firm prywatnych i instytucji państwowych, które potrzebują koszulki reklamowe lub inne koszulki z nadrukami, reklamujące placówki edukacyjne lub firmy. Koszulki JHK są doskonałym rozwiązaniem na różne eventy, gdyż świetna relacja ceny do jakości pozwala zaoszczędzić znaczne środki, przeznaczane na odzież reklamową.

Dużym ułatwieniem dla naszych Klientów są zawarte w ofercie nadruki na odzieży. Na kupowanych artykułach możemy nanieść zlecone i zaprojektowane przez Państwo nadruki takie jak herby, nazwiska, numery czy logotypy firmowe, znakowania placówek edukacyjnych i innych podmiotów. W przypadku problemów z projektem, nasi specjaliści służą pomocą.

JHK TSRK150, Koszulka dziecięca, purple Zobacz większe

JHK TSRK150, Koszulka dziecięca, purple

Nowy produkt

JHK TSRK150, Koszulka dziecięca, purple

T-shirt młodzieżowy. Dopasowany do sylwetki.
Ściągacz wzmocniony lycrą. Taśma wzmacniająca pod ściągaczem. Podwójne szwy na ramionach i spodzie koszulki. 100% bawełna stabilizowana.
Gramatura: 150 - 155g.
Rozmiary: 3-4 / 5-6 / 7-8 / 9-11 / 12-14

Więcej szczegółów

13,00 zł brutto

Więcej informacji

Koszulki TSRK150 to koszulki dziecięce dla dzieci w wieku 3-14 lat w tradycyjnej gramaturze 150g. Zastosowana dzianina 100% bawełny stabilizowanej sprawia, że koszulki są stosunkowo lekkie i przewiewne. Tshirty młodzieżowe TSRK150 to najpopularniejszy produkt kupowany przez szkoły, które oferują swoim wychowankom znakowaną logiem szkoły odzież. Te t-shirty są również doskonałym rozwiązaniem do użytku codziennego, gdyż mają przyzwoitą jakość przy zachowaniu bardzo niskich kosztów.

Koszulka TSRK150, mimo swojego przeznaczenia, jest bardzo rzetelnie wykończona. Posiada krój dopasowany do sylwetki. Ściągacz jest wzmocniony lycrą a pod ściągaczem jest taśma wzmacniająca. Koszulka posiada podwójne szwy na ramionach oraz na spodzie koszulki. Zastosowana dzianina to 100% bawełny stabilizowanej. Tshirty TSRK150 świetnie się sprawdzają w użytku codziennym oraz jako dziecięce koszulki reklamowe.

Koszulkę TSRK150 polecamy przede wszystkim szkołom i innym placówką, mającym potrzeby ubierania dzieci w znakowane koszulki reklamowe lub zawierające logotypy firmowe lub szkolne i przedszkolne. Polecamy koszulki również do użytkowania codziennego, gdyż ich niska cena przy zachowaniu dobrej jakości pozwala oszczędzić znaczne sumy na ubieraniu dzieci, które przecież często mocno eksploatują koszulki.