Hurtownia odzieży – Koszulki reklamowe, odzież dziecięca i niemowlęca, tshirty męskie i damskie, duże rozmiary

Branża odzieżowa jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na rynku. Producenci prześcigają się w różnych rozwiązaniach by przyciągnąć do siebie Klientów. Jedne rozwiązania pociągają za sobą wzrost ceny a inne jej spadek. Polityka JHK ma na celu przede wszystkim zadowolenie Klienta dlatego ulepszanie produkcji nigdy nie pociąga za sobą zwiększenia cen.

Nasz sklep internetowy z koszulkami i inną odzieżą powstał na bazie doświadczenia i przeprowadzonych analiz rynku. Mając świadomość, że giganci rynku korzystają ze swojej popularności i znacznie podnoszą ceny, zdecydowaliśmy się na promocje marki JHK. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują tanie koszulki przy zachowaniu doskonałej jakości odzieży. Tshirty nie są jedynymi artykułami dostępnymi w naszym sklepie. Oferujemy również bluzy młodzieżowe, bluzy dla dorosłych, polary czy kurtki i kamizelki softshell.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji reklamowych, które mogą liczyć na duże rabaty na koszulki, ale również do przedszkoli, szkół, firm prywatnych i instytucji państwowych, które potrzebują koszulki reklamowe lub inne koszulki z nadrukami, reklamujące placówki edukacyjne lub firmy. Koszulki JHK są doskonałym rozwiązaniem na różne eventy, gdyż świetna relacja ceny do jakości pozwala zaoszczędzić znaczne środki, przeznaczane na odzież reklamową.

Dużym ułatwieniem dla naszych Klientów są zawarte w ofercie nadruki na odzieży. Na kupowanych artykułach możemy nanieść zlecone i zaprojektowane przez Państwo nadruki takie jak herby, nazwiska, numery czy logotypy firmowe, znakowania placówek edukacyjnych i innych podmiotów. W przypadku problemów z projektem, nasi specjaliści służą pomocą.

O Koszulki-JHK.pl

Koszulki-JHK.pl dystrybutor odzieży marki JHK. Sklep działa od 2017 roku. Przy realizacji zamówień nie korzystamy z pośredników, a towar sprowadzamy bezpośrednio od producenta. Taki sposób działania przekłada się zarówno na czas realizacji zamówień jak i na możliwości negocjowania cen przy większych zamówieniach. Przy współpracy z klubami sportowymi, placówkami oświatowymi oraz edukacyjnymi i organizacjami pozarządowymi przygotowujemy indywidualne oferty, uwzględniając potrzeby i możliwości naszych Klientów.

Marka JHK

Marka JHK powstała na podstawie dwudziestoletniego doświadczenia w branży właścicieli firmy. Przez krótki, początkowy okres marka dostępna była wyłącznie na rynku hiszpańskim, ale dzięki doświadczeniu wniesionemu do firmy, już po krótkim czasie istnienia JHK było dostępne także w innych krajach Europy i świata. JHK to dynamicznie rozwijająca się i młoda firma, która jednak swoje doświadczenie może równać z rynkowymi gigantami. Jest to również jedyna hiszpańska firma, która trzyma stoki podstawowych produktów.

Dlaczego JHK?

Prowadząc sprzedaż odzieży reklamowej różnych marek co raz częściej wpływały do nas zapytania o koszulki JHK. Realizując je szybko dostrzegliśmy, że marka JHK jest perełką na rynku, którą cechuje wiele atutów. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do konkurencyjnych marek, ceny w JHK nie rosną wraz z popularnością, co bardzo doceniają nasi Klienci. Oprócz tego, JHK oferuje bogaty wybór jakości odzieży, od odzieży reklamowej w gramaturze 135g - najtańszej na rynku, do profesjonalnych, eleganckich koszul. Atutem JHK jest również szeroki asortyment, gdyż nie sprzedajemy wyłącznie odzieży reklamowej, ale również taką, która przydaje się w życiu codziennym, jak np. bluzy z kapturem, kangurki, polary, kurtki i kamizelki, odzież sportowa czy plażowa i codzienna. Najważniejsze jest jednak to, że pomimo utrzymywania stałej, niskiej ceny i szerokiego wyboru asortymentu, JHK cały czas trzyma jakość swoich produktów na wysokim poziomie.

Co wyróżnia JHK?

Marka JHK ma parę cech, które wyróżniają ją na rynku.

- cena - która jest niepodważalnie jedną z najniższych w tym segmencie rynku. JHK oferuje np. najtańsze na rynku koszulki reklamowe z kolekcji OCEAN.

- jakość - mimo relatywnie niskich cen, JHK utrzymuje dobrą jakość swoich produktów.

- dostosowanie do potrzeb - w zależności od potrzeb Klienta, w sklepie Koszulki-JHK.pl znajdą Państwo odpowiednie artykuły. Potrzeba tanich koszulek reklamowych? Kolekcja OCEAN jest najtańsza na rynku! A może szykują się wakacje nad morzem? W Koszulki-JHK.pl mamy duży wybór koszulek na plaże. Trzeba ubrać drużynę sportową? Nie ma problemu. Oferujemy jedne z najtańszych na rynku koszulki sportowe, które zadziwią Państwo swoją jakością! W sklepie Koszulki-JHK.pl można znaleźć produkty na każdą okazję.

- genialna rozmiarówka - Koszulki-JHK.pl jako jedni z nielicznych oferują wszystko dla wszystkich w jednym miejscu. Oznacza to, że w naszej ofercie znajdują się produkty dla niemowląt, bodziaki i koszulki, koszulki dla dzieci w wieku od roku do 14 lat, oraz duże rozmiary w podstawowych kolorach, nawet do 5XL!