Hurtownia odzieży – Koszulki reklamowe, odzież dziecięca i niemowlęca, tshirty męskie i damskie, duże rozmiary

Branża odzieżowa jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na rynku. Producenci prześcigają się w różnych rozwiązaniach by przyciągnąć do siebie Klientów. Jedne rozwiązania pociągają za sobą wzrost ceny a inne jej spadek. Polityka JHK ma na celu przede wszystkim zadowolenie Klienta dlatego ulepszanie produkcji nigdy nie pociąga za sobą zwiększenia cen.

Nasz sklep internetowy z koszulkami i inną odzieżą powstał na bazie doświadczenia i przeprowadzonych analiz rynku. Mając świadomość, że giganci rynku korzystają ze swojej popularności i znacznie podnoszą ceny, zdecydowaliśmy się na promocje marki JHK. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują tanie koszulki przy zachowaniu doskonałej jakości odzieży. Tshirty nie są jedynymi artykułami dostępnymi w naszym sklepie. Oferujemy również bluzy młodzieżowe, bluzy dla dorosłych, polary czy kurtki i kamizelki softshell.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji reklamowych, które mogą liczyć na duże rabaty na koszulki, ale również do przedszkoli, szkół, firm prywatnych i instytucji państwowych, które potrzebują koszulki reklamowe lub inne koszulki z nadrukami, reklamujące placówki edukacyjne lub firmy. Koszulki JHK są doskonałym rozwiązaniem na różne eventy, gdyż świetna relacja ceny do jakości pozwala zaoszczędzić znaczne środki, przeznaczane na odzież reklamową.

Dużym ułatwieniem dla naszych Klientów są zawarte w ofercie nadruki na odzieży. Na kupowanych artykułach możemy nanieść zlecone i zaprojektowane przez Państwo nadruki takie jak herby, nazwiska, numery czy logotypy firmowe, znakowania placówek edukacyjnych i innych podmiotów. W przypadku problemów z projektem, nasi specjaliści służą pomocą.

JHK TSRBBODY, Body dziecięce, kr. rękaw, white Zobacz większe

JHK TSRBBODY, Body dziecięce, kr. rękaw, white

TSRBBODYWH

Nowy produkt

JHK TSRBBODY, Body dziecięce, kr. rękaw, white

Body dziecięce z krótkim rękawem. Wykończenie pod szyją - lycrą. Zapinane na ramieniu i w kroku. Ściągacz 1x1. 100% bawełna.
Gramatura: 170gr.
Rozmiary: 3m / 6m / 9m / 12m

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Więcej informacji

TSRBBODY to body dziecięce, przeznaczone dla niemowląt do 12 miesiąca życia. Są to wykonane ze 100% bawełny body w gramaturze 170g. Zastosowany rodzaj dzianiny jest przyjemny w dotyku i delikatny, jednak nie jest podatny na rozdarcia. Body jest zapinane na ramieniu i w kroku, dla ułatwienia ubierania i zakładania pieluszek. Body ma krótki rękaw, jest wykończone lycrą pod szyją. Mając w świadomości, że dzieci w tym wieku są tak różne, rozdzieliliśmy rozmiary dla niemowląt 3, 6, 9 i 12 miesięcznych.

Przy tworzeniu body TSRBBODY mieliśmy w świadomości, że jest to produkt dla niemowląt. Dlatego dokładaliśmy wszelkich starań, żeby body dziecięce było miękkie i nie powodowało żadnych podrażnień. W każdym możliwym miejscu, gdy to tylko możliwe, szwy są ukryte od strony wewnętrznej. Naturalnie, jest to body dla niemowląt, ale może być wykorzystywane również jako produkt reklamowy, np. dodatek do innych artykułów dziecięcych i niemowlęcych.

Body TSRBBODY polecamy dla niemowląt do użytku codziennego oraz dla żłobków i producentów artykułów dziecięcych i niemowlęcych jako body reklamowe z oznakowaniem firmowym.