Hurtownia odzieży – Koszulki reklamowe, odzież dziecięca i niemowlęca, tshirty męskie i damskie, duże rozmiary

Branża odzieżowa jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na rynku. Producenci prześcigają się w różnych rozwiązaniach by przyciągnąć do siebie Klientów. Jedne rozwiązania pociągają za sobą wzrost ceny a inne jej spadek. Polityka JHK ma na celu przede wszystkim zadowolenie Klienta dlatego ulepszanie produkcji nigdy nie pociąga za sobą zwiększenia cen.

Nasz sklep internetowy z koszulkami i inną odzieżą powstał na bazie doświadczenia i przeprowadzonych analiz rynku. Mając świadomość, że giganci rynku korzystają ze swojej popularności i znacznie podnoszą ceny, zdecydowaliśmy się na promocje marki JHK. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują tanie koszulki przy zachowaniu doskonałej jakości odzieży. Tshirty nie są jedynymi artykułami dostępnymi w naszym sklepie. Oferujemy również bluzy młodzieżowe, bluzy dla dorosłych, polary czy kurtki i kamizelki softshell.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji reklamowych, które mogą liczyć na duże rabaty na koszulki, ale również do przedszkoli, szkół, firm prywatnych i instytucji państwowych, które potrzebują koszulki reklamowe lub inne koszulki z nadrukami, reklamujące placówki edukacyjne lub firmy. Koszulki JHK są doskonałym rozwiązaniem na różne eventy, gdyż świetna relacja ceny do jakości pozwala zaoszczędzić znaczne środki, przeznaczane na odzież reklamową.

Dużym ułatwieniem dla naszych Klientów są zawarte w ofercie nadruki na odzieży. Na kupowanych artykułach możemy nanieść zlecone i zaprojektowane przez Państwo nadruki takie jak herby, nazwiska, numery czy logotypy firmowe, znakowania placówek edukacyjnych i innych podmiotów. W przypadku problemów z projektem, nasi specjaliści służą pomocą.

Odzież marki JHK - Możliwości dostawy

Przesyłki realizowane są za pośrednictwem DPD. Przy zamówieniu towarów znajdujących się na stanach magazynowych, przesyłka realizowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych. W przypadku potrzeby ściągnięcia towarów z magazynów zewnętrznych, o czasie realizacji informujemy mailowo lub telefonicznie. Standardowy koszt przesyłki to 18,75 zł brutto za karton - staramy się pakować w jak najmniejszą ilość kartonów.

- ODBIÓR OSOBISTY (Koszulki-JHK.pl)

Koszulki-JHK.pl - koszulki tshirttanie koszulki sportowe i pozostała odzież marki JHK. Artykuły zamawiane poprzez sklep lub drogą mailową można również odebrać osobiście w naszym biurze, mieszczącym się w Warszawie przy ul. Stanisława Kazury 15, gdzie również wykonujemy nadruki na koszulkach i innym asortymencie.